XVII WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI „POZNAŃSKIE DZIEWIĄTKI”

 

           Jak co roku odbyła się kolejna edycja Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego. Organizatorem konkursu, który jak zawsze cieszył się ogromną popularnością w całym województwie jest Liceum Ogólnokształcące nr 9. Naszą szkołę reprezentowały Karolina Kania i Weronika Cyplik. Obie uczestniczki wypadły znakomicie. Karolina zajęła trzecie miejsce, natomiast Weronikę wyróżnili organizatorzy konkursu. Gratulujemy naszym dziewczętom.